Yasal Uyarı

Keldim.com web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi, yayınlanamaz ve kullanılamaz. Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda sitemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Keldim.com kişisel bir web sitesidir. İçerik yazarın / site sahibinin deneyimleri ve kişisel görüşlerini içerir. Tıbbi ve bilimsel tavsiyeler olarak düşünülmemelidir. Bahsi geçen ilaç, takviye, ürün ve yöntemler uygulanmadan önce konusunda uzman kişilere başvurulmalı ve onların gözetiminde hareket edilmelidir. Keldim.com içerikte bahsi geçen ilaç, takviye, ürün ve yöntemler konusunda görebileceğiniz zararlar nedeniyle sorumluluk almaz. Keldim.com sitesinde yer alan tüm içerik ziyaretçileri konunun uzmanlarına yöneltmek için fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur.

Bu siteyi ziyaret eden herkesin yasal uyarıları okuduğu ve anladığı varsayılmaktadır. Yasal uyarılar ile ilgili kabul edilmeyen ya da karşı çıkılan bir nokta olması durumunda siteyi terk etmeniz önerilir.

Site içerisinde gelir amaçlı reklamlar bulunabilir. Bu reklamlar Keldim.com sitesinin görüşlerini yansıtmayabilir. Bu reklamlar otomatik sistemlerce üretilmektedir ve içerikleri ile ilgili seçim hakkımız bulunmamaktadır. Reklam linkleri ile yöneltileceğiniz siteler ile ilgili bir zarara uğramınız durumunda sorumluluk kabul edilmez.