Saç Ekimi Günlüğü

Sitenin bu bölümünde FUE yöntemi ile gerçekleştirilen saç ekimimle ilgili fotoğraflı bir günlük yer alacak. Ekim öncesi hazırlıklar, ekim günü, ilk yıkama, kabukların dökülmesi, şok dökülme ve saçların yeniden çıkmaya başlaması süreçlerimi paylaşacağım. Şu an için ilk bir ay içerisindeyim ve şok dökülme süreci devam ediyor. Aralıklarla fotoğraflar çekiyorum. Saç ektirmeyi düşünenler için, özellikle FUE yöntemini seçecekler için yol gösterici olacağını düşünüyorum.Arama yaparken Türkçe içerikli ve fotoğraflı sadece bir tek siteye rastlayabildim. İlk bir aylık süreç fotoğrafları biraz düzensiz çekilmiş ve günlük olarak yazılar düzenli olsa da fotoğraflar o günlere ait değil gibi gözüküyor o sitede de. Malesef günden güne saç ekim sonuçlarını düzgün bir şekilde takip edebilecek hiç bir site yok. Kel Blog FUE tekniği ile saç ekimi sonrası gelişmeler ile ilgili olarak düzenli bir fotoblog olması ile öncü olacak.

“Saç Ekimi Günlüğü” üzerine 4 yorum

  1. Gerçekten çok güzel ve faydalı bir yazı olmuş teşekkür ederiz annem ve ben yazdıklarınızı uygulamaya başladık bile 🙂

  2. Gercekten muthis bir paylasim olmus operasyonu dusunenler icin. Ben sac ekimi yaptirali 17 gun oldu keske sayfanizi daha once gorseymisim. Ama yine de yasadigim seylerin, kararsizliklarin ekim sonrasi sikintilarin baskasi tarafindan da yasandigini gormek insana guzel duygular yasatiyorinsallah herkes cektigi bu zahmetli surecin karsiligini en guzel sekilde alir.Size de tekrardan gecmis olsun bence sonucunuz gayet basarili gorunuyor fotograflardan.

    1. Saç ekim sonuçlarıyla ilgili o kadar çok abartılı reklam var ki, benim sonuçlarımın başarısız olduğunu düşünenler oluyor. Ama çevremde saç ektirenlerin gelişimlerini gördükçe benim durumumda ortalama üzerinde bir başarı olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir