Saç Ekimi – 14. Gün

Çeşitli açılardan 14. gün fotoğrafları:

14. Gün Önden Görünüş - FUE Day 14
14. Gün Önden Görünüş

14. Gün Üstten Görünüş - FUE Day 14
14. Gün Üstten Görünüş

Sol ve sağdan görüntü asimetrik saç alımını açıkça gösteriyor. Malesef sağ taraftan alınan saç adedi sola göre çok fazla. Bu seyrekliğin bir miktar dengeleneceğini umut etmekten başka şansım yok.

14. Gün Soldan Görünüş - FUE Day 14
14. Gün Soldan Görünüş
14. Gün Sağdan Görünüş - FUE Day 14
14. Gün Sağdan Görünüş

Arka tarafta bir bölgede de aşırı seyrekleşme var. Bu görüntüler düzelmezse ekilen bölge sık olsa bile alım estetiği açısından başarısız bir operasyon geçirdiğim sonucu ortaya çıkar.. Alım yapılan bölgelerde son durumun bir kaç ay içinde netleşeceğini düşünüyorum.

14. Gün Arkadan Görünüş - FUE Day 14
14. Gün Arkadan Görünüş
14. Gün Kabuklar - FUE Day 14
14. Gün Kabuklar

14. gün düşen bazı saçlar. Deri ile birlikte düşüyorlar. Korkutucu bir görüntü. İnsanda grefti kaybetmiş olma tedirginliği yaratıyor. Nasıl dökülmesinin normal olduğuna dair net döküman bulamıyorsunuz internette. Zaten herkesin tecrübesi farklı oluyor. Sonucu görmeden bunun normal olup olmadığı yorumunu yapamayacağım.

14. Saç Dökülmesi - FUE Day 14 Shock Loss Starts
14. Saç Dökülmesi

“Saç Ekimi – 14. Gün” üzerine 3 yorum

  1. Şuan bu olayı yaşıyorum ve oldukça üzüntü yaratıyor .bunla ilgili en detaylı tecrübenizi aktarırmısınız lütfen.ben kabuk dökmek ile uğraşmasam belki gelmez ama cok hafif dokunuyorum yukardan asagıya bu Şekilde kabuk ile geliyor ????

      1. Önemli olan tel değil saç dibiyle birlikte gelen kök hücreler.. Şok dökülmede hepsi en az bir tur dökülecek zaten. Ekimin ne kadar iyi olduğu da 6 aydan önce belli olmaz. Sabredin düşünmemeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir