Kel Blog

Kel Blog, saçları seyrekleşmeye başlayan ya da artık kellik mertebesine ulaşmış kişiler için kişisel tecrübelerimi paylaşacağım bir web sitesi fikri olarak ortaya çıktı.

Her kelin hikayesi farklı. Benimki üniversite zamanında uzun saçlı bir rockçı olarak başlayıp 10 sene içinde kel bir rockçıya dönüşmekle özetlenebilir. Kelleşmeye karşı ilk savaş açtığım dönemlerde çok iddialı bir iki kozmetik ve bol bol kocakarı reçetesi bulunuyordu. Kozmetik ürünler uzun süreli uygulanabilir olmaktan çok uzak bir şekilde pahalıydı ve kocakarı ilaçları sonuçta daha çok saç dökülmesine neden oluyordu. Uzun bir süre pes etmişlik geldi ardından.

İş hayatının sıkıcı monotonluğunda bir hobi olarak tekrar kellik ile savaşmaya başladım. Keldim.com bu savaş sırasında yaşadıklarımı ve öğrendiklerimi içeriyor.

Bu savaşın bir çok cephesi ve yöntemi oldu. Size kullandığım silahları ve etkilerini anlatacağım.

Kelliğe karşı son savaşımı geçen günler içinde FUE tekniği ile saç ekimi yaptırarak verdim. Site dahilinde saç ekimim ve sonuçlarım, öncesi ve sonrası ile bir blog olarak yer alıyor.

FUE Günlüğü bölümünü öncelikli olarak tamamladım. Bu bölümde operasyon sonrası çeşitli günlerde çekilmiş fotoğrafları ve gelişmeleri bulabilirsiniz. Diğer bölümler ön bilgiler dışında henüz tamamlanmadı. Günden güne bu bölümleri fırsat buldukça doldurmaya çalışacağım. Umarım siz keldaşlarıma yardımcı olabilecek bilgiler verebilirim.